Customers

Dear Business Partners

What did they say about Cornerdex?

Tülin Bozkuş

Bütüncül sağlık ilkesine dayalı yaşamını sürdüren ve bu konuda kendini geliştirmeye adamış bir girişimciyim. Hayatımızdan eksik olmayan kombucha’nın faydalarını deneyimledikçe, bunu çevremizle de paylaşmaya başladık. Sadece yakın çevremizin değil, herkesin faydalanabilmesi niyeti ile de REM Kombucha’yı kurduk ve e-ticaret sürecimizde CornerDex altyapısını kullanmaya karar verdik. Tüm süreçlerimizde desteklerini esirgemeyen, anlayışla yaklaşan bu ekibe teşekkür ederim.

Emrah Obiva

CornerDex demosunu inceledikten sonra bizim için en uygun sistemin CornerDex olduğuna karar verdik ve Lebalux olarak markamız ile ilgili tasarım ve e-ticaret altyapısı olarak sorunsuz bir tecrübe yaşadık.

Simge Levi

Cemilestore olarak tüm süreçlerimizde her zaman yanımızda ve desteklerinden hiçbir zaman esirgemeyen CornerDex ekibine sonsuz teşekkürler.

Savaş Tanga

Sepetderyasi.com olarak sektörümüzde her zaman bir adım ileride olmayı hedefledik. Bu hedeflerimizde gerek logo ve tasarım sürecinde, gerekse tüm e-ticaret süreçlerimizde bize her zaman en doğru yolu göstermeye çalışan ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

Application form

For your questions and requests

To start e-commerce today

Contact Us Now

Get Started Now with a Demo Account